Search
Close this search box.

پستهای اخیر

خبرنامه

برای به روز ماندن در خبرنامه ماهانه ما مشترک شوید

سرویس دوره‌ای اسپلیت

فهرست مطالب

 

سرویس دوره ای اسپلیت همواره از نکات مورد توجه و مهم در خرید و استفاده از این محصول است. اما آیا سرویس های دوره ای لازم است؟در این سرویس ها چه اقداماتی باید صورت گیرد؟
همه وسایل الکتریکی که مورد استفاده قرار می گیرند، بعد از مدتی نیاز به سرویس دوره ای پیدا می کنند. این سرویس ها نه تنها هزینه ی اضافی محسوب نمی شود، بلکه در درازمدت موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه های تعمیر در صورت خرابی دستگاه می شود.

ضرورت سرویس دوره ای اسپلیت و کولر گازی

یکی از مهمترین دلایل سرویس دوره ای، کثیف شدن فیلتر و کندانسور می باشد. در صورت گرد و غبار گرفتن این قطعات، کارایی دستگاه کاهش می یابد و فشار بیشتری به دستگاه وارد می شود.
از طرفی گرد و غبار گرفتن کمپرسور باعث بالا رفتن آمپر دستگاه و آسیب جدی به برد و سیم کشی آن می شود. هزینه تعمیرات برد و سیم کشی از هزینه های سرویس دوره ای به مراتب بیشتر می باشد.
از دیگر دلایل این سرویس، از بین بردن بوهای نامطبوع در سیستم تهویه، اطمینان از وجود گاز کافی در کولر گازی و افزایش طول عمر کولرگازی می باشد.
از طرفی تاثیر این سرویس روی برق مصرفی دستگاه در درازمدت بسیار مشهود می باشد. لذا برای کاهش مصرف انرژی و جلوگیری از خرابی سنگین دستگاه، انجام سرویس های دوره ای توسط متخصص در بازه های زمانی مشخص ،ضروری می باشد.
سرویس های دوره ای معمولا در دو نوبت انجام می شود که شامل سرویس دوره ای کولر گازی جهت سرمایش و سرویس دوره ای جهت گرمایش سیستم تهویه مطبوع می باشد.

اقدامات صورت گرفته در این سرویس دوره ای شامل شستشوی پنل داخلی، شستشوی پنل بیرونی، آزمایش آمپر دستگاه، آزمایش مقدار گاز و شارژ گاز دستگاه می باشد.

برای انجام سرویس های دوره ای اسپلیت و کولر گازی در خانه یا ادارات بعد از طی ۳ ماه از خرید دستگاه می‌توانید با بخش خدمات پس از فروش تماس گرفته و درخواست خود را به شرکت اعلام نموده تا در اسرع وقت کارشناسان در محل حاضر و اقدامات لازم را انجام نمایند.

آدرس دفتر مرکزی:

تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان صابونچی، خیابان هویزه غربی، پلاک ۱۶۴، طبقه ۴، واحد ۴۳

شماره های دفتر مرکزی:

۸۸۵۰۹۰۴۷ -۰۲۱-۸۸۵۰۹۸۴۳-۸۸۵۰۹۴۲۳

نظری ثبت نشده است، اولین نفر برای ارسال نظر باشید

فرم ارسال نظر