Search
Close this search box.
 

درباره ما

از اورین تهویه بیشتر بدانید

ایده‌ای برای زندگی بهتر

 

از بدو تاسیس تاکنون بر آن بوده ایم که با ضمانت محصولات با کیفیت در دستیابی به نتیجه مطلوب با مشتریانمان همراه باشیم و در این راستا کوشیدیم با بهره گیری از بهترین محصولات با تکنولوژی روز دنیا ، حامی قوی‌تری برای مشتریانمان باشیم .

فعالیت اصلی اورین تهویه در زمینه سیستم های تهویه مطبوع و گرمایشی شامل : چیلرهای تراکمی ( اسکرال، اسکرو و سانتریفیوژ )، انواع سیستم های هوارسان، تجهیزات تهویه اتاق‌های خاص ( دیتا سنتر )، انواع فن کویل، سیستم های تهویه مطبوع پیشرفته VRF، انواع اسپلیت‌های دیواری، کانالی، ایستاده و کاستی، پکیج های روف تاپ و سیستم‌های پکیج گرمایشی خانگی می باشد .

همه تغییرات مثبت در جهت بهبود زندگى انسان ها از تفکرى متفاوت آغاز مى شود. تفکرى که از ایده اى ناب نشأت مى گیرد.ما در جستجوى شعار سازمانى خود، با قرار دادن این ایده‌ى ناب به عنوان جزئی‌ترین اِلمان هر تحول مثبت در کنار فلسفه‌اى که برای خلق زندگی بهتر باور داشتیم؛ شعار “An Idea For A Better Tomorrow” را فراسوى مسیر حرکت خود قرار داده ایم.

دپارتمان فروش

فروش مستقیم محصولات

02186045148
فروش مستقیم محصولات وستن ایر آلمان در ایران. با خیالی آسوده تمامی سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.
تماس بگیرید

دپارتمان مشاوره

مشاوره در کلیه زمینه‌ها

02186045162
مشاوره در زمینه کلیه فعالیت های اکتیو و پسیو از طراحی تا تولید و خرید محصولات
تماس بگیرید

دپارتمان خدمات

خدمات فروش و خدمات پس از فروش

02186045148
با ارائه کلیه خدمات فروش و خدمات پس از فروش به صورت تخصصی و با استفاده از تجارب بین المللی خود همواره سعی بر رفع نیاز مخاطبان خود داریم.
تماس بگیرید

512

مشتری راضی

648

پروژه موفق

4765

روز تجربه کاری

دریک نگاه بخوانید

این شرکت در سال ۱۳۷۵ با نام تاسیسات ام جی ورود خود را به قسمت تاسیسات بر اساس فروش تجهیزات مهندسی در زمینه‌ی سیستم‌های تهویه مطبوع آغاز کرده و در سال ۱۳۸۹ با نام تاسیسات مهاجر برگ زرینی در زمینه‌ی ایجاد فضای اطلاعاتی کامل در زمینه‌ی سیستم‌های تهویه مطبوع ایجاد کرده؛ شرکت اورین تهویه در سال ۱۳۹۳ با هدف برندینگ محصول وستن ایر وارد بازار تهویه مطبوع شده و تاکنون به فعالیت خود در زمینه‌ی واردات ۱۷ محصول سرمایش و گرمایش از آن شرکت ادامه می‌دهد.

شرکت اورین تهویه دارای پرسنل متخصص، مجرب و آگاه بوده که به یاری هم مجموعه را به سوی اهداف متعالی خود یعنی رضایت مشتریان و حفظ کیفیت محصولات پیش می برند. حضور در پروژه های بزرگ سازمان های خصوصی و دولتی از جمله شرکت نفت، مخابرات، جهاد کشاورزی، شعب مختلف بانکهای سراسر کشور، وزارت نیرو، شرکت پتروشیمی، حضور فعال در نمایشگاه های تخصصی در سراسر کشور، گویای کیفیت بالای محصولات این شرکت هستند به گونه ای که موفق به دریافت گواهینامه های متعددی از موسسات معتبر شده است .

امروزه، صرفه جویی در مصرف انرژی از اولویت های اصلی همه کشورهای دنیا محسوب می شود. افراد، سازمان ها و دولت ها در صدد تلاش در جهت کاهش مصرف انرژی در سطوح پایدارتر هستند. اورین تهویه همواره با توسعه و تولید محصولات سبز خود سعی در گام نهادن در مسیر “جهان سبز” را داشته است.محصولات اورین تهویه دارای بالاترین سازگاری با محیط زیست می باشند.
ما در جستجوى شعار سازمانى خود، با قرار دادن این ایده ى ناب به عنوان جزئى ترین اِلمان هر تحول مثبت در کنار فلسفه اى که برای خلق زندگی بهتر باور داشتیم؛ شعار “an idea for better tomorrow” را فراسوى مسیر حرکت خود قرار داده ایم.

لیست نمایندگان و شبکه مجاز فروش وستن‌ایر پیش روی شماست. با انتخاب دکمه می‌توانید جزییات بیشتری را در مورد هر کی از نمایندگان مشاهده نمایید.

 

نمایش نمایندگان

شرکت اورین تهویه، بزرگترین فعال در زمینه سیستم های سرمایشی، گرمایشی و سیستم های تهویه مطبوع دارای گواهینامه های ثبت و استاندارد بین المللی HSE و IMS از کشور بریتانیا می باشد. گواهینامه های ترکیبی HSE و IMS شامل استاندارد های  ( ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 ) و همچنین گواهینامه ی ( ISO 14001 و ohsas 18001 ) هستند که تفاوت مهم آنها در دریافت گواهینامه ی ایزو 9001 است که شرکت اورین تهویه آوا با هیئت مدیره ای ستودنی و سیستم مدیریت یکپارچه ی خود، شامل تمامی این استاندارد ها می باشد. برنامه ریزی مدیر عامل، در راستای پیشبرد اهداف سازمان و همچنین درخشیدن در زمینه تهویه مطبوع و ساختمان، بی نظیر بوده و همانند الگویی توانسته تا سیستم مدیریتی نوین را پیاده سازی کند. شرکت اورین تهویه آوا با عرضه محصولات خود که در بالاترین سطح کیفی، ضمن در اختیار داشتن تمامی استاندارد های بین المللی، قدمی فراتر گذاشته و از هر نظری ممتاز بوده و تمامی عناصر یک کمپانی حرفه ای را در خود دارد. شرکت اورین تهویه با فعالیت خود در زمینه تهویه مطبوع  توانسته تا نظر عام را به خود جلب کرده و در امتداد با سلامت، ایمنی، افزایش بهره وری، مدیریت ناب، حفظ محیط زیست و پیشرفت کسب و کار، به فعالیت خود ادامه دهد.