Search
Close this search box.

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

 

کلیه‌ی خدماتی است که پس از تحویل و نصب دستگاه توسط شرکت اورین تهویه به مشتریان عزیز اهدا می‌شود؛ این خدمات جهت کسب رضایتمندی مشتری و اطمینان خاطر از کالای فروخته شده ارائه می گردد.
خدمات پس از فروش در انواع کالا متفاوت می‌باشد و کلیه‌ی محصولات شرکت حداقل دارای 18 ماه گارانتی از تاریخ نصب و گارانتی کمپرسورهای دستگاه‌ها 62 ماه می‌باشد.
خدمات پس از فروش یکی از مهترین موارد بقایی شرکت‌های وارد کننده و تولید کننده می‌باشد و مواردی که خارج از تعهدات ضمانت نامه و موجب ابطال آن خواهد شد.
عدم انطباق متراژ محیط با ظرفیت دستگاه‌ها، در این مورد شرکت اورین تهویه با در نظر گرفتن تعدادی کارشناس مجرب آماده خدمات رسانی به دوستانی است که برای فضاهای خود نیاز به دستگاه‌های تهویه مطبوع دارند کارشناسی دستگاه به صورت رایگان و با آنالیز کامل توسط مراکز خدمات فروش شرکت انجام می‌شود.
دستگاه‌های تهویه مطبوع وستن ایر نباید در فضا یا محل‌هایی که دارای هوای آلوده یا سمی است استفاده شود؛ ذرات غیر مجاز مانند براده‌های آهن و دوده‌ی صنعتی کارخانجات و مناطق جنوبی و همجوار با خلیج فارس که دارای رطوبت اسیدی و گرد و غبار معلق فراوان، که باعث خوردگی فین‌ها و لوله‌های مسی یا گرفتگی واحد بیرونی کندانسور می‌گردد.
شکستگی بدنه، قاب، بلور، ریموت کنترل، قطعات دکوراتیو، عدم دقت در استفاده، نگهداری و خرابی ناشی از حمل و نقل یکی از موارد دیگری است که گارانتی کالاهای وستن ایر را تحت الشعاع خود قرار می‌دهد.
استفاده از محافظ برق برای کالاهای تهویه مطبوع، خصوصا سیستم‌هایی که از کمپرسور استفاده می‌شود الزامی است.
شرکت اورین تهویه گارانتی‌های خود را بر مبنای رعایت مبحث 19 استانداردها و مقررات ملی ساختمان در مورد عایق و ایزوله محیط انجام ‌می‌دهد و آماده خدمات رسانی به تمامی نمایندگان محترم و مصرف کنندگان گرامی در تمامی محصولات تهویه مطبوع وستن ایر در ایران می‌باشد.

در صورت نیاز با ما در تماس باشید