Search
Close this search box.
 

استاندارد های بین المللی ایزو

 

شرکت اورین تهویه آوا از ابتدای تاسیس در تلاش بوده تا با ضمانت محصولات با کیفیت، در راستای دستیابی به نتیجه ای مطلوب با مشتریان و مصرف کنندگان همراه باشد. همچنین نیز شرکت اورین تهویه در زمینه سیستم های تهویه مطبوع قادر بوده تا، با بهره گیری از فناوری و تکنولوژی روز دنیا، از بهترین حامیان مشتریان و مصرف کنندگان باشد.

شرکت اورین تهویه در وحله ی اول، همواره طرح توسعه کمی و کیفی را در اولویت های خود گذاشته و مراحل طراحیِ حرفه ای، تولید، عرضه و ارائه خدمات بی نظیر را در دستور کار خود قرار داده است.

اصلی ترین فعالیت اورین تهویه در زمینه سیستم های تهویه مطبوع و گرمایشی، سرمایشی است که شامل: انواع فن کویل، سیستم های پیشرفته VRF، انواع اسپلیت و داکت اسپلیت، سیستم های گرمایشی خانگی، انواع سیستم هوا رسان، چیلر های تراکمی ( اسکرال، اسکرو وسانتریفیوژ )، برج های خنک کن و تجهیزات اتاق های خاص و همچنین انواع پمپ؛ می باشد.

شرکت اورین تهویه، نماینده انحصاری برند های وستن ایر Westen Air ، وست کول West Cool ، وستنوم Westenom  ، وست پول West Pool با بیش از هشتاد نمایندگی در ایران و همچنین با به همراه داشتن پرسنل مجرب و آگاه، مجموعه را به سوی اهداف متعالی خود پیش می برد.

کسب رضایت مشتری و حفظ کیفیت محصولات در بالاترین سطح تولید اولین رکن فعالیت این سازمان می باشد.

قدرت بسیار زیاد شرکت اورین تهویه آوا در پاسخ گویی و برآورد نیاز و تغییر نیاز های مشتریان از رمز های موفقیت این سازمان بوده. همچنین نیز دیگر ارکان پیروزی این کمپانی، استاندارد های ملی و بین المللی است که شرکت اورین تهویه شامل تمامی آنها از معتبر ترین و بهترین صادر کننده های گواهینامه در جهان می باشد.

شرکت اورین تهویه آوا شامل گواهینامه های ISO 9001:2015 – ISO 14001:2015 – ISO 10004:2018 – HSE-MS – IMS می باشد که در ادامه به جزئیات آنها و همچنین کشور صادر کننده و در آخر به فرایند اخذ این گواهینامه ها خواهیم پرداخت.

ایزو

ایزو (ISO) که مخفف International Organization for Standardization است، به معنی سازمان بین المللی استاندادر سازی می باشد و از 165 نهاد ملی استاندارد کشورها تشکیل شده است. وظیفه این سازمان تدوین، توسعه اقسام استاندارد های فنی و مدیریتی در سطح جهان می باشد. در راستای حوزه فعالیت ارگان ها، هزاران استاندارد توسط کار گروه های تخصصی این سازمان جهانی استاندارد سازی، ایجاد شده است.

گواهینامه ایزو

گواهی ایزو پس از اجرای الزامات یک استاندارد بین المللی ایزو، به سازمان تعلق می گیرد.

شرکت اورین تهویه پس از پیاده سازی و طی الزامات استاندارد ایزو 9001 موفق به دریافت گواهینامه ایزو 9001 از مزجع معتبر صادر کننده شده است. ایزو 9001 در رابطه با استاندارد مدیریت زیست محیطی بوده. و همچنین سایر گواهینامه ها را نیز شامل است. از جمله استاندارد مدیریت رضایتمندی مشتریان و مصرف کنندگان که ایزو 10004 می باشد.

صدور ایزو معتبر

اخذر معتبر و موجه گواهینامه ایزو صرفا از مرجع صادر کننده ای که تحت اعتبار IAF (انجمن جهانی اعتباردهی) و یا ASCB ممکن است. که شرکت اورین تهویه از معتبر ترین مرجع صدوری، یعنی IAF گواهینامه ایزو را دریافت کرده است که بر درخشش و اعتبار شرکت اورین تهویه افزوده است.

کشور صادر کننده گواهینامه های شرکت اورین تهویه، انگلستان می باشد که در میان تمامی مراجع از اعتبار بسیار بالایی حائز می باشد.