Search
Close this search box.

پستهای اخیر

خبرنامه

برای به روز ماندن در خبرنامه ماهانه ما مشترک شوید

نمایشگاه بین المللی ساختمان و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی مشهد

فهرست مطالب

حضور با شکوه و پر افتخار شرکت اورین تهویه در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمانی تاسیسات و تجهیزات جانبی مشهد نیمسال دوم از تاریخ 17 تا 20 آبان ماه 1401.

در این نمایشگاه بین المللی، حضور شرکت ها و برند های معتبری از اقصی نقاط مختلف ایران که در زمینه های متفاوتی همچون دیگ بخار، سیستم های هوشمند کنترل گرمایش، انواع فن کویل و فن، پمپ، دریچه فیلتر هوا، سیستم های رسوب زا و فاضلابی، عایق های حرارتی و برودتی و غیره فعال هستند، موجب به وجود آمدن فضایی رقابتی تر از قبل ضمن صمیمیت و تبادل اطلاعات بین آنها شده است. شرکت اورین تهویه نیز همانند سابقه درخشان و پر قدرت خود تجهیزات و تاسیسات مدرن سرمایشی و گرمایشی خود را رو نمایی کرد تا بار دگر برگ های زرین خود را به نمایش بکشد. از مزیت های این نمایشگاه حضور مهندسان خبره و اساتید و پرسنل مجرب و همچنین اهمیت به واردات و تولید سیستم ها و تجهیزات مرغوب تر بوده است. یکی از اهداف کمپانی اورین تهویه ارائه خدمات و توانمدی ها خود در عرصه تهویه مطبوع است.

شرکت اورین تهویه به عنوان یکی از پر قدرت ترین و بزرگترین شرکت های خصوصی ایران، قعال در زمینه تاسیسات و طراحی و ساخت تجهیزات ساختمانی تهویه مطبوع بسیار مفتخر است که با پشتوانه ای بیش از چهل سال، با عرضه بهترین برند های جهان، نقشی موثر و سازنده در راستای ارتقای کیفیت این صنعت داشته باشد.

کمپانی اورین تهویه به عنوان نماینده انحصاری دو برند وستن ایر (Westen Air) و وست کول (WestCool) و همچنین سایر برند ها، در این گردهمایی ضمن معرفی محصولات جدیدش، تعامل جدی و صمیمی با مخاطبین خود داشته است.

»ایده ای برای زندگی بهتر«

در ادامه شاهد تصاویری از نمایشگاه و غرفه اختصاصی اورین تهویه، نماینده انحصاری وستن ایر و مناظرات خواهیم بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظری ثبت نشده است، اولین نفر برای ارسال نظر باشید

فرم ارسال نظر