Search
Close this search box.

پستهای اخیر

خبرنامه

برای به روز ماندن در خبرنامه ماهانه ما مشترک شوید

تهویه مطبوع هوشمند

مزایای استفاده از سیستم های تهویه مطبوع هوشمند

فهرست مطالب

در بازار صنعت تهویه مطبوع، مدل‌های جدیدی از دستگاه‌ها برای نگهداشتن دما، در یک سطح مناسب برای همه وجود دارد. یکی از عناوینی که هنگام خرید ممکن است با آن مواجه شوید، برچسب تهویه مطبوع هوشمند است. اما این هوشمند بودن به چه معناست؟

به زبان ساده، این سیستم‌ها برخلاف سیستم‌های قدیمی، به فناوری‌های جدیدی تکیه دارند. در حالی که همه جا بحث دما و هزینه‌های سیستم تهویه مطبوع است، بررسی سیستم‌های هوشمند در تهویه مطبوع ارزشمند می‌باشد. در این مقاله به 4 مورد از مزایای استفاده از تهویه مطبوع هوشمند اشاره خواهیم کرد.

راحتی مضاعف

بزرگترین تفاوت بین سیستم‌های هوشمند و یک سیستم تهویه مطبوع معمولی در این است که به جای تنظیم دستی، می‌توانید با تلفن همراه هوشمند یا دستگاه همراه خود کنترل کنید. امکان تنظیم دما بدون حضور در محل و یا تنظیم آن برای حالات دمایی مختلف در ساعات مختلف شبانه روز محیا می‌شود.

بهبود بهره وری انرژی

بدون شک، برای صرفه جویی بیشتر در مصرف انرژی، تغییر دمای ترموستات در شرایط مختلف می‌باشد. یکی از بزرگترین مشکلات در داشتن سیستم‌های غیر هوشمند، لزوم حضور کامل برای تنظیم ترموستات به این دما می‌باشد. شما می‌توانید سیستم تهویه مطبوع خود را به بهترین نحو ممکن تنظیم کنید و محل مورد نظر را با حداکثر کارایی خنک کنید و در این فرایند، در انرژی مصرفی صرفه جویی کنید.

راه اندازی مجدد خودکار

اکثر سیستم‌های تهویه مطبوع هوشمند، دارای عملکرد راه اندازی مجدد خودکار می‌باشند. این عملکرد به بازیابی تنظیمات تهویه مطبوع با یک دکمه کمک می‌کند. همچنین هنگامی طی یک اتفاق سیستم برق از کار افتاد، این عملکرد از صدمه دیدن این واحد در برابر افزایش قدرت محافظت می‌کند.

سازگاری

اگر در خانه هوشمند شما سیستم‌هایی با سامانه فعال صوتی مانند گوگل هوم، الکسا و سیری هستند، این سیستم‌های هوشمند می‌توانند با این سامانه‌ها ارتباط برقرار کنند و سازگار باشند. همچنین در صورت قطع برق، میتواند شما را با استفاده از سایر راه‌های ارتباطی نظیر ایمیل مطلع کند.

 

 

سیستم تهویه مطبوع هوشمند خانه

 

اکثر سیستم‌های تهویه مطبوع شرکت اورین تهویه مانند کولر گازی اینورتر وست کول و … با تکنولوژی روز دنیا از جمله wifi هماهنگ شده‌اند.

اگرچه سیستم‌های هوشمند مزایای بسیاری دارد، اما با توجه به جدیدتر بودن قیمت بیشتری نسبت به سیستم‌های تهویه معمولی دارند. برای خرید سیستم تهویه مطبوع، بهتر است با کارشناسان شرکت اورین تهویه مشورت نمایید.

نظری ثبت نشده است، اولین نفر برای ارسال نظر باشید

فرم ارسال نظر