Search
Close this search box.

پستهای اخیر

خبرنامه

برای به روز ماندن در خبرنامه ماهانه ما مشترک شوید

تبلیغات وستن ایر

تبلیغات گسترده محصولات وستن ایر و وست کول

فهرست مطالب

با آغاز فصل تابستان و گرم شدن هوا،  و نیاز مبرم بازار به محصولات سرمایشی، شرکت اورین تهویه تبلیغات گسترده محصولات وستن ایر و وست کول را در شهر های مختلف آغاز نمود.
شرکت اورین تهویه با افزایش تقاضا برای خرید کولرگازی، با تبلیغات در شهرهای مختلف علاوه بر ارائه خدمات تبلیغاتی جهت فروشی بهتر برای نمایندگان خود در این شهرها، به منظور اطلاع رسانی هر چه بهتر برای آشنایی مصرف کنندگان با کیفیت محصولات با برند وستن ایر و وست کول، تصمیم دارد در سراسر ایران تبلیغاتی گسترده داشته باشه.
با شروع هر فصل سال نیاز به استفاده از سیستم های سرمایشی و گرمایشی مناسب شدت پیدا می کند. این امر موجب می شود که بسیاری از افراد از کولرگازی های متنوع یا پکیج های گرمایشی جهت تأمین دمای مورد نیاز منزل شان استفاده کنند. کولر گازی به‌عنوان یک خنک‌کننده هوا، نقش مؤثری در بهبود هوای داخل مکان های مسکونی و اداری دارد و کمک می‌کند تا دمای داخلی ساختمان به دمای مطلوب برای بدن انسان برسد. با هر چه گرم تر شدن و افزایش دما باید به فکر این باشیم تا از دستگاهی استفاده نماییم که موجب صرفه جویی و کاهش مصرف انرژی شود.
انتخاب یک کولر گازی مناسب و انتخاب یک شرکت معتبری که بتواند به تعهدات خود پایبند باشد بسیار حائز اهمیت است مخصوصا در تحویل به موقع کالا، نصب و ارائه گارانتی باید نهایت تلاش را انجام دهد . گفتن این جمله که دستگاه در طول مدت زمان استفاده به هیچ عنوان دچار مشکل نشود. شاید تا حدودی در نظر اول اغراق آمیز به نظر برسد زیرا بهترین دستگاه های سرمایشی نیز به مرور زمان مداوم دچار ایرادات احتمالی می شوند و باید مصرف کنندگان نسبت به تعمیرات آن ها اقدام نمایند. که ما می توانیم از طریق مشاورین و تکنسین های مجرب با حمایت و خدمات 10 ساله برای مصرف کننده این اطمینان را ایجاد کنیم که بتواند خریدی آسوده داشته باشد.

 

 

شرکت اورین تهویه در جهت ارائه بهترین خدمات و کیفیت در صنعت تهویه مطبوع و تولید سیستم های هوشمند  و روش های نوینی است که در ایجاد هوای مطبوع درخانه شما سهمی داشته باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، رشد و توسعه فناوری های نوین در صنعت تهویه مطبوع، اصلی که موجب این پیشرفت سریع گردیده است، بحث انرژی و صرفه جویی در مصرف آن می باشد.

 

محصولات این شرکت شامل اسپلیت و کولر گازی، داکت اسپلیت، مولتی اسپلیت هوشمند VRF ، چیلر و مینی چیلر، فن کویل، روف تاپ پکیج، رادیاتور، دیگ چگالش آب گرم، برج خنک کن و … می باشد که از خدمات پس از فروش و ضمانت شرکت اورین تهویه برخوردار می باشد.

 

تابلوی پل عابر پیاده ، نمایشگاه تاسیسات اصفهان ۱۴۰۰
نظری ثبت نشده است، اولین نفر برای ارسال نظر باشید

فرم ارسال نظر