Search
Close this search box.

پستهای اخیر

خبرنامه

برای به روز ماندن در خبرنامه ماهانه ما مشترک شوید

opening-orientahvieh

افتتاحیه نمایشگاه دائمی مرکزی اورین تهویه

فهرست مطالب

حضور اورین تهویه این بار در بزرگترین نمایشگاه دائمی واقع در طالقانی

افتتاحیه نمایشگاه دائمی مرکزی اورین تهویه

 

شرکت اورین تهویه افتخار دارد به پشتوانه بیش از ۴ دهه فعالیت مستمر در زمینه تهویه مطبوع، و عرضه بهترین برندهای معتبر جهانی، نقشی سازنده و ثمر بخش در جهت ارتقا کیفیت این صنعت ایفا نماید.

به منظور معرفی محصولات تولیدی و وارداتی تاسیسات و سیستم های گرمایشی و سرمایشی شرکت اورین تهویه در نمایشگاه تازه تاسیس مرکزی شرکت، واقع در خیابان طالقانی، بدین وسیله از تمامی همکاران و مشتریان گرامی و همراهان عزیز جهت بازدید از این مجموعه دعوت به عمل می آورد.

 

زمان: 1 بهمن ماه 1398

ساعت: 15 الی 19

مکان: تهران، خیابان سه راه طالقانی، پلاک 15

 

لحظاتی از این نمایشگاه در قاب تصویر در ذیل قابل مشاهده است.

 

افتتاحیه نمایشگاه-۱

 

فروشگاه و نمایشگاه دائمی شرکت اورین تهویه، نماینده رسمی محصولات تهویه مطبوع برند وستن ایر و وست کول به صورت رسمی در روز سه شنبه مورخ اول بهمن ماه 98 شروع به کار خواهد کرد. از آنجا که شرکت همکاری صمیمانه ای در زمینه فروش محصولات تهویه مطبوع وستن ایر با نمایندگان فعال و متعهد خود در تهران و شهرستان ها دارد. بدین وسلیه از شما مخاطبین محترم دعوت به عمل می آید تا در روز افتتاحیه با حضور در محل شوروم شرکت اورین تهویه به نشانی سه راه طالقانی جنب پارکینگ طبقاتی پلاک 15، از نزدیک با محصولات وستن ایر بیشتر آشنا شوید و با حضور خود میزبانی ما را پذیرا باشید و موجب هر چه با شکوه تر شدن محفل ما باشید

به پاس این موفقیت چشمگیر که حاصل اعتماد همکاران و نمایندگان عزیز در تهران و شهرستان ها نسبت به مدیریت این مجموعه و تلاش های چشمگیر پرسنل و کارکنان صدیق در اکرام مشتری بوده است ; مراسم افتتاحیه ای ترتیب داده ایم که بدین وسیله از حضرت عالی دعوت می گردد تا با حضور صمیمی خود زینت بخش محفل ما باشید.

تماس با نمایشگاه مرکزی جهت هماهنگی هر چه بیشتر:

77653562 و 77653561 -(021)

 

 

                              ***شما هم دعوتید***

دعوت نامه افتتاحیه - ۱

نظری ثبت نشده است، اولین نفر برای ارسال نظر باشید

فرم ارسال نظر