Search
Close this search box.

قوانین و مقررات

قوانین و مقرارت

کاربران و بازدیدکنندگان گرامی، لطفا موارد اشاره شده در ذیل را جهت استفاده از خدمات وب سایت تخصصی اورین تهویه به دقت ملاحظه نمایید.
شرکت اورین تهویه موظف است کلیه قوانین و مقرراتی که بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می‌باشد را رعایت نماید.

در صورتی که از سوی دولت قوانین جدید و یا تغییراتی در شرایط استفاده و رویه‌های سایت در آینده ایجاد گردد در اسرع وقت برای کاربر قابل مشاهده است.

کاربران باید توجه داشته باشند که با ورود به پروفایل شخصی و استفاده از محتوا و سایر خدمات ارائه شده توسط وب سایت تخصصی orientahvieh.com به معنای پذیرفتن کامل کلیه قوانین و مقررات از سمت کاربر است.

کاربر می‌تواند در بخش نظرات، با حفظ شئونات اخلاقی، نظر خود را راجع به محصولات و کلیه بخش‌های سایت ثبت نماید.

کاربران در صفحه‌ی خانه در بخش حساب کاربری می‌توانند با ورود اطلاعات کاربری شخصی، ثبت نام نموده و استفاده از نام کاربری خارج از عرف و توهین آمیز ممنوع است و در صورت مشاهده توسط بخش فنی حذف می‌گردد.

کلیه کاربرانی که قصد خرید دارند جهت طی مراحل ثبت سفارش و استفاده از خدمات سایت باید با اطلاعات کاربری خود به عنوان مشتری ثبت نام و ورود نمایند.

کاربران گرامی مواردی که در رابطه با ثبت سفارش در نظر گرفته شده در ذیل به آن اشاره شده است:

  • روزهای کاری به معنی شنبه تا پنج شنبه به ساعات مندرج در فروشگاه شرکت به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‌ها در روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پیگیری می‌شوند.
  • فاکتور خرید از سایت به درخواست مشتری از طریق ایمیل ارسال می‌گردد. وب سایت تخصصی اورین تهویه  تاکید بر گرفتن موجودی کالاهای پیش از خرید قطعی توسط خریدار محترم دارد.

محتوا

  1. Orientahvieh.com تلاش خود را در جهت تولید محتوا از منابع و مراجع اصلی شرکت های سازنده محصولات دارد. وب سایت تخصصی اورین تهویه تضمینی در خصوص بدون خطا بودن مطالب این سایت ندارد. مشخصات فنی محصولات حتما قبل از سفارش با واحد فروش هماهنگ شود.
  2. وب سایت تخصصی اورین تهویه هیچ مسئولیتی در قبال محتویات سایت‌های دیگری که به این سایت لینک شده ندارد و وجود آنها به معنی تایید و یا ارتباط با اداره کنندگان آن سایت نمی‌باشد.

قیمت

  1.  قیمت‌های موجود در وب سایت تخصصی اورین تهویه با استفاده از تعرفه شرکت‌های مربوطه و لیست قیمت ارائه شده توسط نمایندگان رسمی و یا مقایسه با کالای مشابه مشخص می‌شود.
  2. این وب سایت تخصصی پیشنهاد می‌کند تا قیمت و موجودی نهایی کالاها قبل از سفارش قطعی به صورت تلفنی با کارشناسان فروش چک شود. در موارد خاص و در صورت وجود نوسان قیمت و موجودی در بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری محصول، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد orientahvieh.com وظیفه دارد این موضوع را در اسرع وقت به خریدار محترم اطلاع داده و سفارش را لغو نماید. بدیهی است انتخاب خریدار محترم ما بین استرداد مبلغ و یا درخواست مدل مشابه اختیاری می‌باشد.
  • هزینه‌های بسته‌بندی، بارگیری و تخلیه، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش جداگانه محاسبه می گردد و طبق قرار قبلی معتبر است.