خدمات 2

داکت اسپلیت اینورتر (کم مصرف) وستن ایر

اسپلیت کانالی اینورتر Westen Air از رایج‌ترین سیستم‌های تهویه مطبوع در صنعت تاسیسات است. این سیستم از یک یونیت داخلی و یک یونیت خارجی تشکیل شده است که برای تامین سرمایش و گرمایش محیط، این دو بخش توسط لوله‌های مسی به یکدیگر متصل می‌شوند. این دستگاه در دو نوع دور ثابت معمولی و دور متغیر اینورتردار ساخته می‌شود.
داکت اسپلیت کم مصرف وستن ایر در سقف کاذب فضای اتاق نصب می‌شود و هوای تازه از طریق کانال به دیگر قسمت‌ها وارد می‌شود . یکی از شاخصه‌های بارز داکت اسپلیت سقفی اینورتر سرعت متغیر آن است.
داکت اسپلیت وستن ایر از لحاظ مصرف برق و انرژی بسیار بهینه و کم مصرف می‌باشد. عملکرد سیستم به گونه‌ای است که سیگنال مربوطه به بار سرمایشی و یا گرمایشی از طریق یک سنسور به قسمت کنترلر موتور الکتریکی کمپرسور ارسال شده و دور کاری موتور متناسب با بار و به طور پیوسته کم یا زیاد می‌گردد تا هوای درخواستی کاربر به حد مطلوب برسد.

DUCTED SPLIT SYSTEM (INVERTER)

این داکت اسپلیت کم مصرف در سقف کاذب فضای اتاق نصب می‌شود و هوای تازه از طریق کانال به دیگر قسمت‌ها وارد می‌شود . یکی از شاخصه‌های بارز داکت اسپلیت سقفی اینورتر سرعت متغیر آن است.

داکت اسپلیت اینورتر وستن ایر مشخصات و مزایایی دارد که موجب شده مورد استقبال مصرف کنندگان بسیاری قرار بگیرد. یکی از مهمترین دلایل استفاده از این سیستم قیمت اولیه پایین دستگاه نسبت به سیستم‌های مینی چیلر و فن کویل است و همچنین هوای تازه مورد نیاز با اکسیژن کافی در تمام فصول سال از بیرون از ساختمان توسط کانال‌های مربوطه تامین می‌شود.

همانطور که گفته شد داکت اسپلیت در دو نوع اینورتر و معمولی موجود می‌باشد و کمپرسور استفاده شده در این دستگاه عموما اسکرال می‌باشد از آنجا که کمپرسور اسکرال تعداد قطعات متحرک کمتری دارد و قابلیت طول عمر بالاتر و نیز صدا و لرزش کم‌‌تری را دارد و نسبت به کمپرسورهای دیگر قیمت مناسب‌تری دارد.

 

DUCTED SPLIT SYSTEM (INVERTER)

استفاده از تکنولوژی دور متغیر یا اینورتر که باعث می‌شود دستگاه همواره با حداکثر توان کار نکرده و با افزایش و کاهش دور موتور محرک کمپرسور، تهویه مورد نظر تامین گردد.
علاوه بر موارد ذکر شده این سیستم قابلیت فیلتر نمودن هوای ورودی به محیط، مجزا شدن هزینه‌ی شارژ هر واحد از کل ساختمان، استفاده از آن به جای اسپلیت، کاهش رطوبت هوا و گرمایش مطبوع و قدرتمند سیستم از مزایای منحصر به فرد داکت اسپلیت می‌باشد.

داکت اسپلیت اینورتر وستن ایر از لحاظ مصرف برق و انرژی بسیار بهینه و کم مصرف می‌باشد. عملکرد سیستم به گونه‌ای است که سیگنال مربوطه به بار سرمایشی و یا گرمایشی از طریق یک سنسور به قسمت کنترلر موتور الکتریکی کمپرسور ارسال شده و دور کاری موتور متناسب با بار و به طور پیوسته کم یا زیاد می‌گردد تا هوای درخواستی کاربر به حد مطلوب برسد.

 

تمام داکت اسپلیتهای اینورتر کم مصرف وستن

بررسی اجمالی